786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Działamy już w całej Polsce – Postawiliśmy na rozwój

Działamy już w całej Polsce – Postawiliśmy na rozwój

Zasięg naszej oferty organizacji eventów sięga już całej Polski. W obszarze naszych działań są nie tylko duże miasta, ale także małe miejscowości. W zakres usług wchodzi zarówno tradycyjne przygotowanie i obsługa eventu, jak i pełen pakiet oprawy wizualnej. Z pomocą stałych partnerów, transportujemy w dowolne miejsce Polski takie elementy jak: scenografia, dekoracje wielkogabarytowe, pakiety nagłośnieniowe, oświetleniowe, podesty sceniczne i sceny, a także wiele innych, przenośnych atrakcji.

Eventy cykliczne nie są dla nas żadną przeszkodą

W przypadku, gdy decydują się Państwo na realizację eventu cyklicznego, na który oprawa przygotowywana jest jednorazowo, jednak wymaga transportu w różne miejsca w kraju – gwarantujemy pełen pakiet transportu wszystkich elementów. Takie rozwiązanie pomaga nam niwelować koszty wydarzeń powtarzających się i sprawia, że nie musimy korzystać z podwykonawców.

Stawiamy na dynamiczny rozwój

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, zadecydowaliśmy zainwestować nie tylko w dodatkowe elementy, ale również w transport na dużą skalę. Dzięki najnowszym rozwiązaniom, transportowanie elementów wielkogabarytowych stało się jeszcze prostsze i przede wszystkim tańsze.