786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Czerwony dywan na wynajem

Magia czerwonego dywanu

            Czerwony dywan to element, który nierozłącznie kojarzy się z Hollywood, sławami kina i gwiazdami z wielkiego ekranu. Co rok rozkładany jest z wyjątkowej okazji, jaką jest ceremonia rozdania Oscarów, najważniejszych nagród w świecie filmowym, przyznawanych co roku przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. Przejście po nim to wielki zaszczyt, który nie spotyka każdego. Dlatego czerwony dywan kojarzy się z prestiżem, bogactwem i sławą. Kto nigdy nie chciał poczuć się jak prawdziwa gwiazda? Już teraz jest to możliwe! Wynajmij czerwony dywan na swoje wydarzenie!

 

Na różnorakie okazje

            Czerwony dywan odnajdzie się świetnie na różnych imprezach. Jest wręcz niezbędny, kiedy planujemy zabawę w stylu Hollywoodzkiej gali,  a jeśli planujemy rozdanie nagród czy wyróżnień, będzie doskonałym dodatkiem i podkreśli nastrój wydarzenia. Sprawdzi się też na jubileuszach i rocznicach, wyróżniając najważniejszych gości, czy nawet na konferencjach, dodając prestiżu całemu wydarzeniu. Jego podstawową funkcją jest wyróżnienie tych, którzy po nim przejdą. Jeśli chcemy, by nasi goście poczuli się naprawdę wyjątkowo i jak szanowane VIPy, czerwony dywan to najlepszy wybór!

 

Wybierz mądrze

Jednakże dywan dywanowi nierówny. By czerwony kobierzec naprawdę uświetnił wydarzenie, a nie był tylko jednym z dodatków, musi być odpowiedniej jakości i – to przede wszystkim – dostosowany do warunków, w jakich odbywa się wydarzenie. Za krótki lub zbyt długi będzie wyglądał śmiesznie, tak samo uwagę należy zwrócić na szerokość. Kupowanie wykładziny, zwłaszcza jeśli nie zamierzamy z niej więcej korzystać, to zbędny wydatek. Dobrym pomysłem jest wypożyczenie dywanu od profesjonalnej agencji eventowej.

 

Rozwiniemy go dla Ciebie!

            W Organizacji Eventów jesteśmy profesjonalistami i nie boimy się żadnych wyzwań. Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy czerwony dywan na Twoje wydarzenie, idealny w każdym calu. Dostarczymy go także na miejsce, gdzie tylko sobie zażyczysz. Współpracując z nami możesz mieć pewność wysokiej jakości i zadowolenia – tak już mamy, że uznajemy tylko najwyższe standardy. A jeśli marzy ci się inny kolor – zgłoś się do nas! Na pewno będziemy mogli pomóc i skutecznie zrealizujemy Twoją niepowtarzalną wizję. Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się sam, jak niezawodni jesteśmy!