786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Viva España czyli event w stylu hiszpańskim

Hiszpania to kraj nieodłącznie kojarzący się gorącą atmosferą. Bez wątpienia każdy z nas chociaż raz marzył o tym by w chłodny, jesienny wieczór przenieść się na słoneczną plażę pełną tańca i muzyki. Event w stylu hiszpańskim to świetny sposób na rozgrzanie gości w zimowy wieczór. Organizując takie wydarzenie musimy za sprawą scenerii, oprawy muzycznej oraz atrakcji odtworzyć niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Wspomniany motyw przewodni wiąże się z kilkoma elementami charakterystycznymi, których nie może zabraknąć na owej imprezie tematycznej. Zdecydowanie w kwestii wystroju lokalu powinniśmy postawić na szeroką gamę kolorów oraz luźne dekoracje i ozdoby. Hiszpania to kraj kojarzący się z intensywnymi barwami, szalonymi atrakcjami oraz gorącymi tancerkami, które rozgrzeją parkiet do czerwoności.

W kwestii scenerii najważniejszą zasadą jest wielokolorowość wystroju oraz klimatyczne dodatki takie jak świece i lampiony. Dodatkowo możemy rozwiesić kontrastowe chusty, a na stołach postawić wazony z żywymi kwiatami. Bez wątpienia strzałem w dziesiątkę będzie wynajęcie sztucznych palm, które pozwolą stworzyć iście hiszpańską plażę w środku miasta. Dopełnieniem takiej scenerii będą baldachimy i hamaki, które stworzą intymny kącik do odpoczynku.

Hiszpański temperament

Zdecydowanie impreza w takim stylu powinna opierać się na gorącej zabawie do białego rana. Atrakcje zorganizowane na potrzeby hiszpańskiego eventu wprowadzą niezapomnianą atmosferę i będą okazją do świetnej zabawy wśród zgromadzonych gości.
Flamenco to narodowy taniec Hiszpanów, dlatego też nie może go zabraknąć na naszym evencie. Decydując się na profesjonalnych tancerzy wybieramy niezapomniane show, które rozgrzeje publiczność. Dodatkową atrakcją będzie nauka podstawowych kroków i ruchów tego tańca.
Corrida Show to z kolei atrakcja opierająca się na konkursach związanych z torreadorem, bykami i czerwonymi falbanami. Organizacja takiej rozrywki za pomocą profesjonalnego animatora pozwoli zintegrować się gościom i wczuć w gorący klimat tego kraju.
Do charakterystycznych atrakcji i zajęć z tego regionu musimy zaliczyć sztukę bodypaintingu. To pokazy malowania ciała robiące ogromne wrażenie na turystach z całego ciała. Warto zadbać, by każdy kto będzie miał ochotę spróbować takiej formy sztuki miał ku temu okazję.
Jak widzimy impreza tematyczna w stylu hiszpańskim daje mnóstwo możliwości dla organizatora. Korzystając z pomocy specjalistów Whatevent możemy skupić się na detalach i nowych pomysłach, ponieważ nasze umiejętności pozwalają nam na nienaganną organizację nawet najbardziej