786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Laponia – wyjazd firmowy do krainy świętego Mikołaja

Boże Narodzenie to iście rodzinny czas. Atmosferę zbliżających się świąt możemy odczuć już około miesiąca wcześniej, kiedy to galerie handlowe zostają przybrane świątecznymi dekoracjami, a na ulicach pojawiają się światełka i choinki. Okres świąt Bożego Narodzenia to doskonała okazja do spotkań i poprawiania relacji między ludźmi. W tym celu co raz częściej pracodawcy organizują eventy, podczas których pracownicy wraz z swoimi rodzinami uczestniczą w warsztatach, zabawach oraz mają okazję do spotkania na mniej formalnym gruncie niż ma miejsce to na co dzień.

Eventy świąteczne cechują się przede wszystkim wspaniałym klimatem. Atmosfera towarzysząca takim spotkaniom jest niepowtarzalna, dlatego też tak wielu pracowników chwali sobie takie eventy oraz możliwość przybycia ze swoimi najbliższymi. W celu stworzenia iście świątecznego nastroju musimy bez wątpienia zadbać o tematyczną scenerię oraz dekoracje.

Laponia to rodzinna kraina świętego Mikołaja, a co za tym idzie doskonały temat na świąteczny event firmowy. Biorąc pod uwagę fakt, iż w wydarzeniu wezmą udział dzieci to możemy śmiało stwierdzić, że jest to strzał w dziesiątkę. Budując miasteczko, w którym urzęduje Mikołaj musimy pamiętać o kilku ważnych elementach. Przede wszystkim Laponia to kraina pełna śniegu- zadbajmy o jasny, a najlepiej biały wystrój sali, sztuczny śnieg oraz imitacje śnieżynek. Do takiej podstawy musimy dołączyć świąteczne dekoracje takie jak lampki, duża i kolorowa choinka czy kilka bożonarodzeniowych stroików z klimatycznymi świecami.

Kraina świętego Mikołaja to jednak nie tylko świąteczne dodatki i ozdoby. W tym miejscu musi się znaleźć Urząd Pocztowy, w którym to animatorzy w przebraniu Elfów pomogą pisać listy do Mikołaja. Warto także zaaranżować pomieszczenie, w którym odbędą się warsztaty tworzenia dekoracji i pakowania świątecznych pomysłów. Po firmowej Wigilii warto zorganizować kulig, który zwieńczy cały event i zapewni dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Zaaranżowanie Laponii to jednak bardzo wymagające zdolności organizatorskich zadanie. Jeśli zdecydujesz się na pomoc profesjonalnej agencji eventowej to możesz być pewien, że twoje wydarzenie odniesie sukces. Pamiętajmy także, że kraina świętego Mikołaja to świat, w którym żyją niezliczone ilości krasnoludków, reniferów i wilków, które muszą się pojawić na naszej rodzinnej imprezie firmowej.