786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Akrobaci na eventy

Nie tylko do cyrku!

Akrobatyka to dziedzina niezwykle widowiskowych sportów. Tym mianem określa się wykonywanie trudnych ewolucji cielesnych, wyginanie ciała i utrzymywanie równowagi, także w ekstremalnych warunkach, jak na przykład podczas jazdy konnej czy rowerowej. Potocznie rozumiana jest jako wykonywanie różnych figur podczas chodzenia po cienkiej linie, na trapezie lub wokół słupa. Tego typu widowiska są popularną częścią przedstawień w cyrkach i to z nimi zwykle kojarzą się najmocniej, jednak już dawno wyszły poza cyrkowy namiot stały się elementem włączanym do programów innych wydarzeń. Gdzie zatem nadadzą się akrobacje?

Pomysł na atrakcję

Jako atrakcja pokaz akrobacji sprawdzi się w wielu różnych okolicznościach. Imprezy plenerowe, festyny, festiwale, wydarzenia dedykowane dzieciom, ale i dorosłym – akrobatyka sprawdzi się wszędzie, przyciągając tłumy i zostawiając niezapomniane wrażenia jeszcze na długo po zakończeniu zabawy. Akrobatyka nie jest jednolita, co pozwala na wybór z wielu możliwości: cyrkowa, akrobatyczna, rowerowa, konna, nawet narciarska. Znajdzie się coś na każdą okazję, a emocje będą tak samo silne. Bez względu na to, co wybierzemy, uczestnicy na pewno będą zachwyceni!

Zawodowcy z talentem

Jednak zorganizowanie takiej atrakcji będzie wymagało wysiłku. Potrzebni będą akrobaci, tutaj nie ma miejsca na improwizację ani cięcie kosztów. Trzeba znaleźć ludzi, którzy nie tylko nie boją się wykonywać ewolucji, ale także potrafią to zrobić i wiedzą, jakie środki trzeba zastosować, by pokaz był bezpieczny zarówno dla występującego, jak i dla publiczności. Jednocześnie muszą to być artyści, będący w stanie stworzyć prawdziwe widowisko. Jednym słowem, nie obejdzie się bez profesjonalistów. Oprócz tego zorganizowany musi zostać odpowiedni sprzęt, by stworzyć warunki do pokazu. To niemało. Gdzie to wszystko znaleźć?

Już nie musisz się gimnastykować!

Teraz to bardzo proste – skontaktuj się z naszą agencją eventową! U nas jest wszystko, co potrzebne do zorganizowania niepowtarzalnego pokazu akrobatycznego. Współpracujemy z artystami z wielu dziedzin i z prawdziwą przyjemnością znajdziemy dla Ciebie akrobatów, którzy jak nikt inny uświetnią Twoje wydarzenie. Polecane przez nas osoby to zawodowcy z bogatym doświadczeniem w występowaniu na eventach, więc możesz być pewien najwyższej jakości przeżyć. Wypożyczamy też niezbędne sprzęty razem z dowozem na miejsce – sprawdź naszą ofertę!