786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Catering – fontanna czekolady na event

Catering jako… atrakcja!?

Catering jest nieodłączną częścią wielu imprez. Czy to w postaci pełnego posiłku, jak na bankiecie, czy w postaci poczęstunku na większym evencie albo podczas konferencji, jest on istotnym elementem, któremu poświęcić należy wiele uwagi i który wybrać trzeba z niezwykłą rozwagą. Jednak sam w sobie catering nie musi być nudny, a sztukę kulinarną można przemienić w atrakcję na wiele różnych sposobów. Jednym z oryginalnych i niesłychanie popularnych gadżetów, oferowanych w ramach cateringu, jest czekoladowa fontanna.

Spodoba się wszystkim!

Fontanna czekolady to niecodzienny i widowiskowy sposób na podanie czekoladowego fondue. Fontannie towarzyszą pokrojone owoce, wafle czy pianki, które uczestnicy przyjęcia będą mogli przed zjedzeniem zamaczać w rozpuszczonej czekoladzie. Czekolada w fontannie może być zarówno mleczna, jak i gorzka, w zależności od indywidualnych preferencji. Jest to nie tylko efektowny i ciekawy element, ale i jednocześnie smaczny deser, który na pewno wszystkim gościom przypadnie do gustu! Choć fontannę czekolady spotyka się głównie na weselach czy studniówkach, świetnie sprawdzi się również na oficjalnym bankiecie, przyjęciu z okazji jubileuszu czy nawet imprezie tematycznej albo firmowej.

Wybierz najlepszy serwis

Przy wyborze cateringu nie można kierować się przypadkiem, selekcja musi być świadoma i gruntownie przemyślana niezależnie od tego, co zamawiamy. Zależy nam przecież, żeby całe nasze wydarzenie stało na wysokim poziomie, a żeby rzeczywiście tak było, każdy element z osobna musi być pierwszorzędny. Nie ma rzeczy zbyt trywialnej na to, by poświęcić jej uwagę, kiedy każdy detal ma być idealny. Dlatego, zamiast działać na własną rękę, zorganizowanie cateringu lepiej powierzyć komuś, kto naprawdę się na tym zna – agencji eventowej.

Służymy wsparciem i poradą!

W naszej agencji z niejednego cateringu chleb jedliśmy i próbowaliśmy czekolady z niejednej fontanny. Jako agencja eventowa zawodowo zajmujemy się organizacją imprez we wszystkich aspektach i catering nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dlatego to właśnie my najlepiej i najbardziej profesjonalnie załatwimy najlepszy catering na Twoje wydarzenie. Niczego nie ryzykujesz! Zaufaj nam, a fontanna czekolady na Twoim wydarzeniu będzie naprawdę zjawiskowa!