786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Plenerowe warsztaty fotograficzne w Ojcowskim Parku Narodowym

 

Fotografia towarzyszy nam codziennie, nie potrafimy się bez niej obejść, choćby korzystając z aparatów zamieszczonych w smartfonach. Warto jednak poszerzyć wiedzę na jej temat i zacząć świadomie operować kadrem, by zdjęcia przez nas robione miały mocniejszą siłę wyrazu i lepiej utrwalały ważne dla nas wspomnienia. Dlatego nieważne, czy fotografujemy amatorsko, czy na wyższym poziomie – plenerowe warsztaty fotograficzne są dobre dla każdego. A Ojcowski Park Narodowy to świetne miejsce na ich organizację.

 

Jak mogą wyglądać warsztaty fotograficzne?

 

Warsztaty można podzielić na część teoretyczną i praktyczną. Pod okiem profesjonalnego fotografa uczestnicy mogą nauczyć się podstaw fotografii i ćwiczyć wykorzystanie zdobytych wiadomości w praktyce, przez zajęcia w plenerze. Wykład z przedstawieniem sprzętu, jego budowy i zmieniania parametrów można połączyć z wiedzą z zakresu kompozycji i dobierania światła. W części praktycznej natomiast można zorganizować sesję zdjęciową w plenerze z profesjonalną modelką.

 

Co oferuje Ojcowski Park Narodowy?

 

Ojcowski Park Narodowy oferuje dużą przestrzeń do spacerów dla odwiedzających. Jego zasoby naturalne mogą stanowić doskonałe tło dla fotografii robionych na warsztatach. Park w Ojcowie słynie przede wszystkim ze skał wapiennych. Na jego terenie znajduje się również kilka zabytków i oryginalnych lokacji, między innymi ruiny zamku w Ojcowie, kaplica „Na wodzie” oraz Jaskinia Łokietka.

 

Dlaczego organizacja warsztatów fotograficznych to dobry pomysł?

 

  • To okazja do zdobycia nowej wiedzy i podszlifowania swoich umiejętności
  • Warsztaty umożliwiają poznanie osób o podobnych zainteresowaniach
  • Fotografowanie w plenerze to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w pełnym relaksie i w towarzystwie natury

 

I dlatego właśnie warsztaty fotograficzne to doskonały pomysł. Jeśli planujesz organizację eventu, możesz zwrócić się po pomoc do naszej firmy. Whatevent zajmuje się organizacją wydarzeń od lat i ma na tym polu bardzo duże doświadczenie, które zaowocuje organizacją imprezy na najwyższym poziomie. Zapewniamy odpowiedni sprzęt i kompleksową obsługę Twojego wydarzenia – tak, by każdy z Twoich gości spędził ten czas w pełni usatysfakcjonowany.