786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Szyndzielnia w Beskidzie Śląskim pomysłem na aktywny event

                Dzisiejsze czasy to moda na aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. Jakkolwiek to pierwsze i góry mają ze sobą wiele wspólnego, tak góralska kuchnia raczej kłóci się z dietetyką. Nasza agencja eventowa przygotowała program imprezy integracyjnej łączącej w sobie to pożyteczne z tym bardzo przyjemnym, co ucieszy każdego łasucha. Tak powstał plan wycieczki na Szyndzielnię.

Beskid Śląski zachwyca klimatem

                To, czego z pewnością zazdroszczą nam inne państwa to jednoczesny dostęp do morza i przepiękne góry. Stawiając na aktywny event koniecznie trzeba wybrać się na południe kraju, gdzie czekają fantastyczne widoki. Odwiedzając Bielsko – Białą czy to w formie typowej integracji, czy będąc na szkoleniu warto wziąć pod uwagę wycieczkę na Szyndzielnię jako jedną z atrakcji. Szczyt ten znajduje się wśród dolin: Olszówki, Wapienicy i Bałki. Mierzy tysiąc dwadzieścia osiem metrów nad poziomem morza, co stanowi dwu i pół godzinną wędrówkę. Jeżeli jednak piesze wycieczki pod górę wydają się być mało atrakcyjną formą relaksu, na pewno można ją odnaleźć wjeżdżając na sam szczyt kolejką gondolową. To prosty i szybki sposób na wyrwanie się ze zgiełku sporego miasta, jakim na pewno jest Bielsko Biała.  A spojrzeć na jej panoramę z wysokości kilometra to widok zapierający dech w piersiach. Na tym szczycie powstało także pierwsze w Beskidach schronisko turystyczne – wybudowano je w 1897 roku. Dodatkową atrakcją jest Alpinarium – ponad stuletni ogród botaniczny, z setką różnych odmian roślinności alpejskiej i typowej dla tego terenu.

Aktywny event – czy to się opłaca?

                Wspólne wyprawy turystyczno – krajoznawcze są doskonałą okazją do spędzenia czasu ze znajomymi z pracy w miejscu nieformalnym i zupełnie odmiennych okolicznościach. Dzięki temu zawiązują się silniejsze relacje międzyludzkie, a być może będzie to doskonała okazja do zażegnania ukrytych bądź też otwartych konfliktów. Bliski kontakt z przyrodą działa również kojąco na nerwy i potrafi skutecznie odstresować. Obecność naszych animatorów i przewodnika dodatkowo wprowadzi znakomity nastrój i zapewni niesamowitą, przygodową zabawę. Korzyści płnące z takiego eventu są zatem ponadczasowe i długofalowe.