786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Jastrzębica SKI czyli zimowa integracja w górach

                Zimowe szaleństwo to coś, na co niektórzy czekają przez cały rok. Kto nigdy nie spróbował tego na własnej skórze, naprawdę nie wie co traci. Aby zmienić ten stan rzeczy i zarazić jak największą liczbę osób pozytywną, zimową energią, nasza agencja przygotowała specjalny program integracyjny. Polskie góry to prawdziwa narciarska perełka, której nie sposób pominąć planując event w miesiącach o niskich temperaturach.

Jastrzębica SKI

                Przyłęków to mała, ale bardzo malowniczo położona miejscowość nieopodal Żywca. Położenie Jastrzębicy SKI w pobliżu Hotelu Żywiec sprawia, że jest to doskonałe miejsce do odpoczynku i rekreacji bez konieczności przemierzania długich kilometrów podczas wyprawy na stok. Znajdziemy tutaj trzy trasy, przystosowane do różnych stopni trudności. Ich długości to osiemset pięćdziesiąt, tysiąc oraz tysiąc sto pięćdziesiąt metrów. Obecnie wszystkie te trasy obsługuje podwójny wyciąg orczykowy. Dobrą wiadomością dla osób, które nigdy na nogach nart nie miały jest fakt, że znajduje się tutaj szkółka narciarska, a co za tym idzie, stok dostosowany jest również dla amatorów. Nasi instruktorzy objaśnią sposób i zasady poruszania się po trasach. Wyćwiczone umiejętności uczestnicy eventu będą mogli sprawdzić podczas mini zawodów drużynowych prowadzonych przez naszych animatorów. Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy także wypad na stok tuż po zmroku – jazda przy sztucznym oświetleniu dostarcza wielu dodatkowych emocji. Oczywiście o bezpieczeństwo w tym miejscu dba Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, a na potrzeby wyprawy, również nasi animatorzy po szkoleniach z pierwszej pomocy przedmedycznej, dzięki czemu wszyscy będą mogli czuć się naprawdę bezpiecznie. W okolicy są także dwa punkty gastronomiczne, co przy całodniowym szaleństwie pozwoli na przerwę i zregenerowanie sił z prawdziwie góralskim menu.

Zimowy event integracyjny

                Miesiące zimowe to doskonały czas na zorganizowanie szalonej imprezy integracyjnej. Dla wielu widok śniegu to marzenie o szusowaniu po dobrze przygotowanych trasach. Znajdą się również tacy, który bardzo nie lubią tej pory roku – nasza agencja potrafi jednak sprawić, że zmienią zdanie. Organizacja zimowego eventu razem z Whatevent to gwarancja doskonałej zabawy. Plan imprezy, który przygotujemy ma również za zadanie budowanie pozytywnych relacji w zespole oraz kreowanie umiejętności współpracy. Wielu osobom pozwoli także na zwiększenie pewności siebie i przełamanie własnego strachu, co działa bardzo motywująco i ma realny wpływ na codzienną pracę.