786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Event nad zalewem Rybnickim

Czy wśród miejskiego zgiełku można zorganizować wspaniały event na łonie natury? Ależ tak! Nasza agencja eventowa specjalnie dla waszej firmy poprowadzi imprezę na najwyższym poziomie właśnie w takim miejscu! Odpowiednia pora roku – jaką jest oczywiście lato – tylko zachęca do form aktywności na świeżym powietrzu. Co prawda takich aktywności może być bardzo wiele, jednak dziś wybieramy wodne szaleństwo. Tak więc czas wyjść za biurka i ruszyć na podbój Zalewu Rybnickiego.

Wodne szaleństwo dla każdego

Zalew Rybnicki, a raczej sztuczny zbiornik stworzony na rzece Ruda, to rozciągający się na siedem kilometrów obiekt, który powstał na potrzeby rybnickiej elektrowni. Dlaczego akurat Zalew Rybnicki? Jest to akwen pełen ciekawostek. Nie dość, że sezon trwa tutaj najdłużej w Polsce, bo aż od kwietnia do października, to temperatura wody nie spada wtedy poniżej piętnastu stopni Celsjusza. Dodatkowo zbiornik ten nigdy w zimę nie zamarza, co w naszym kraju jest niespotykanym zjawiskiem. Event tutaj po prostu nie może nie wypalić. Do dyspozycji jest bowiem cały arsenał atrakcji. Od ośrodków rekreacyjnych i kawiarni, po stanice harcerskie i kluby żeglarskie. Znalazło się także miejsce na Ośrodek Jeździecki oraz pole namiotowe. Funkcjonuje tu także wypożyczalnia sprzętu wodnego, dzięki czemu uczestnicy eventu będą mogli spróbować swoich sił korzystając z  łódek, żaglówek, czy nawet sprzętu do windsurfingu. Dla fanów jednak spokojniejszych wrażeń zorganizujemy bufet na bulwarach, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na zalew i poczynania znajomych z pracy, którzy wybrali wodne szaleństwo.

Organizacja eventu

Dzięki skorzystaniu z usług naszej agencji, wasza firma może być pewna, że czas który spędzicie na tej wyprawie, nie będzie czasem straconym. Wręcz przeciwnie. Nasi animatorzy zadbają o każdy szczegół. Będą mieli na uwadze również bezpieczeństwo uczestników oraz ich preferencje co do wyboru aktywności możliwych nad Zalewem. Taka forma eventu sprawi, że każdy z pracowników poczuje się na swój sposób ważny, dzięki temu, że może mieć wybór. Kolejnym atutem naszego pośrednictwa, jest możliwość otrzymania atrakcyjnych rabatów na wypożyczenie sprzętu, a przede wszystkim możliwość swobodnego uczestnictwa w evencie, bez konieczności zwracania uwagi na każdy szczegół – tym zajmiemy się my.