786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Event firmowo-szkoleniowy z objazdówką w Kaliningradzie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki interesujący sposób można połączyć szkolenie dla swoich pracowników z koncepcją wyjazdu firmowego? Jako team leader z pewnością często stawałeś przed takim wyzwaniem – bo jest to wyzwanie, zwłaszcza w aspekcie logistycznym. Event firmowo-szkoleniowy z wycieczką to ryzykowna opcja, ponieważ zawiera elementy wielu aktywności, odbywających się w dość krótkim czasie. Z naszą pomocą jest jednak jak najbardziej realna! Proponujemy Tobie oraz Twojemu zespołowi wycieczkę objazdową do Kaliningradu w zestawieniu z eventem firmowo-szkoleniowym. Brzmi nieco szalenie? Spokojnie, aby spełnić Twoje oczekiwania postaramy się o dopięcie na ostatni guzik wszelkich szczegółów organizacyjnych – efekt końcowy na pewno okaże się satysfakcjonujący i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników.

Kaliningrad – “zachodnie” miasto wielkiej Rosji, które zadziwia i zachwyca jednocześnie

Jeszcze ponad dwadzieścia lat temu trudno było myśleć o Kaliningradzie w kategoriach turystycznej eksploracji. Miasto kojarzyło się raczej z obecnością wojskowych baz i wrogością wobec obcych przyjezdnych. Dziś ten pogląd uległ znacznej transformacji – Kaliningrad ma do zaoferowania niezwykle dużo atrakcji, nie odbiegając w niczym od niektórych dużych miast na terenie Europy. Położone w obwodzie kaliningradzkim, najbardziej wysuniętym na zachód obszarze Rosji, jest częstym kierunek wycieczek Polaków, zwłaszcza z północnej części naszego kraju. W jaki sposób ma spełniać różne role lokalizacji dla kilku aktywności na naszej propozycji wyjazdowej?

  • event szkoleniowy ma odbywać się w jednym z hoteli na terenie Kaliningradu i obejmować specjalnie przygotowane dla uczestników kursy z zakresu psychologii społecznej, dotyczące zwłaszcza analizy zachowań podczas poszczególnymi projektami w grupie,
  • po jego części oficjalnej wszyscy udają się na obiad, gdzie serwowane są rozmaite specjały lokalnej kuchni,
  • następnego dnia rozpoczyna się wycieczka po Kaliningradzie i okolicach – spacer po Placu Zwycięstwa, zwiedzanie Katedry na Wyspie, Domu Sowietów i Pałacu Kultury Marynarzy,
  • wizyta w Muzeum Światowego Oceanu i Muzeum Bursztynu,
  • wieczorna integracja w wiosce rybackiej

Jeżeli przemawia do Ciebie nasza koncepcja zorganizowania firmowego eventu szkoleniowego i wycieczki, skontaktuj się z nami jak najszybciej! Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę i rozpoczniemy przygotowania do organizacji całości projektu.