786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Sylwester firmowy na Tropical Island w Berlinie

Organizacja firmowego sylwestra w zasadzie zawsze jest niezwykle czasochłonnym i wymagającym dużych nakładów kreatywnej pracy przedsięwzięciem. To w końcu najważniejszy dzień w roku – pożegnanie tego co za nami i powitanie nowego czasu,, niosącego kolejne przeżycia i zadania do zrealizowania. Przeniesienie się na chwilę do egzotycznej dżungli wydaje się być dobrym wejściem w następny dwunastomiesięczny okres radości i zmagań – zabierz zatem swoją firmową drużynę na sylwestra do Tropical Islands pod Berlinem! Ten wyjątkowy kompleks wypoczynkowy jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich ceniących sobie odrobinę luksusu, relaksu i ciepła nawet w samym środku mroźnej zimy. Szaleństwo pod palmami, toast wznoszony o dwunastej na piaszczystej, gorącej plaży i życzenia noworoczne podczas kąpieli w basenach jednej ze stref obiektu – czy nie brzmi to jak idealna wizja sylwestrowej nocy?

 Moc tropikalnych atrakcji według preferencji każdego

Największą zaletą Tropical Islands jest ich bliska odległość od granicy z Polską – to około 90 km drogi licząc od dawnego kontrolnego przejścia granicznego w Gubinie. Dzięki dogodnej lokalizacji, sylwestrową wyprawę do Tropical Islands można bez przeszkód zorganizować nie obawiając się o długie godziny dojazdy, przesiadki czy kłopotliwy środek transportu. Dbając o bezpieczeństwo i komfort wszystkim biorących udział w firmowym sylwestrze warto nadmienić, iż do nich dyspozycji na terenie obiektu pozostają pracownicy, gotowi udzielać informacji lub pomocy w szczególnych przypadkach. Z uwagi na fakt, że z pewnością wielu uczestników firmowego zespołu posiada zróżnicowane potrzeby rekreacyjne, serdecznie zachęcamy do skorzystania z rozmaitych stref i atrakcji dostępnych w kompleksie rozrywkowym Tropical Islands. Wśród nich są między innymi:

  • Las Tropikalny – spotkanie z niesamowitymi okazami roślinności i zwierząt,
  • Wioska Tropikalna – restauracje i bary, które kuszą smakowitymi daniami i obszerną kartą drinków,
  • Mini-Golf,
  • Island Ballooning – możliwość lotu w balonie na linie lub z koszem,
  • plaża z lekarzami nad Morzem Południowym,
  • strefa saun: spa, masaże, zabiegi kosmetyczne

Jak zdążyłeś zauważyć, sylwester firmowy na Tropical Islands pod Berlinem jest propozycją nietuzinkową i serwującą całe mnóstwo rozrywek, uwzględniających przy okazji cały wachlarz możliwych preferencji uczestników. Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem tego typu powitania Nowego Roku dla swojego firmowego zespołu, niezwłocznie skontaktuj się z nami!13