786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Pieszy rajd firmowy trasą Szlaku Orlich Gniazd

Jaka jest, Twoim zdaniem, największa aktywność integrująca ludzi? Jednolita impreza tematyczna, szalony wypad na rolkowisko, a może spróbowanie windsurfingu? Z pewnością każda z tych odpowiedzi może mieć charakter twierdzący, jednak coraz częściej okazuje się, że najprostsze rozwiązania są po prostu najlepsze! Proponujemy Tobie oraz Twojej firmowej drużynie pieszy rajd trasą Szlaku Orlich Gniazd (obszar Jury Krakowsko-Częstochowskiej) – nieskomplikowany, a  jednak paradoksalnie wyszukany sposób na integrację grupy. Wędrowanie jest bowiem czymś naturalnym, dziejącym się nieustannie w życiu człowieka – jeżeli dodatkowo odbywa się ono w wyjątkowych okolicznościach przyrody i pięknych krajobrazów,  to prawdopodobnie nie ma większej siły jednoczącej ludzkie jednostki. Wspólny marsz i rozmowa, niekiedy śpiew, żarty czy zabawa, urozmaicające monotonię – te wszystkie elementy wpływają w pozornie niezauważalnym, ale jednocześnie niewyobrażalnie silnym układzie czynników na budowanie relacji międzyludzkich.  Jeśli zależy Ci na wsparciu więzi grupowej i zwiększenie efektywności współpracy pracowników, zapoznaj się z ofertą naszego pieszego rajdu.

Szlak Orlich Gniazd – malownicza trasa zamkowa  dla każdego wielbiciela pięknych widoków

Szlak Orlich Gniazd to trasa obejmująca obszary województwa małopolskiego i śląskiego.  Jego charakterystyczną i najbardziej rozpoznawalną cechą są leżące po drodze, ma względnie wysokich skalistych wniesieniach, zamki i warownie.  Tradycyjny Szlak Orlich Gniazd (bez ujęcia dodatkowych, proponowanych nieco później budowli i rozszerzenia trasy), biegnie od Krakowa do Częstochowy i zawiera na swojej liście 12 zamków (lub ich ruin).  Wybudowane w XIV wieku, za czasów Kazimierza Wielkiego,  w pierwotnym przeznaczeniu miały być warowniami obronnymi  – strzec Krakowa przed najeźdźcami (wówczas była to stolica Polski). Z naszej strony proponujemy  nieco krótszą od standardowej trasę rajdu, obejmującą jednak najciekawsze zamki spotykane po drodze.

  • Zamek w Pieskowej Skale,
  • Ruiny Zamku w Ojcowie,
  • Ruiny Zamku Ogrodzieniec.
  • Zamek w Mirowie,
  • Zamek w Bobolicach,
  • Zamek Olsztyn

Jeśli zaintrygowała Cię propozycja naszej pieszej wycieczki, zgłoś się koniecznie i podejmij z nami współpracę! Gwarantujemy Ci organizację na wysokim poziomie i dbałość o wszelkie,  nawet najmniejsze detale podczas planowania harmonogramu wydarzenia.