786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Piesza wycieczka firmowa po dolinach Kotliny Biebrzańskiej

Zastanawiasz się nad wyborem interesującej form aktywności dla Twojego firmowego zespołu? Jako team leader z pewnością masz duże poczucie świadomości spoczywającego na Tobie obowiązku, związanego z utrzymaniem na odpowiednim poziomie efektywności działań pracowników i dobrej atmosfery między nimi. Nie jest dla Ciebie zaskoczeniem, że nie da się spocząć na laurach, aby uzyskać pożądane efekty pracy zespołowej – zadbaj zatem o progres wśród swoich podopiecznych i zabierz ich na pieszą wycieczkę firmową dolinami Kotliny Biebrzańskiej! Ten wyjątkowy region w Polsce (Suwalszczyzna), oferuje niezliczone bogactwo naturalnej przyrody, które można podziwiać, wędrując szlakami turystycznymi o zróżnicowanym stopniu trudności. Formuła aktywizacji grupy firmowej, łącząca w sobie wysiłek fizyczny z jednoczesnym zachwytem i refleksją nad potęgą Matki-Natury, jest czymś, co niezaprzeczalnie może wywołać entuzjazm na twarzy niejednego zapalonego wędrownika, a największych sceptyków przekonać do tego pomysłu!

Kotlina Biebrzańska – dolina dzikich bagien i mokradeł

Kotlina Biebrzańska to swoisty fenomen na skalę europejską czy światową, z uwagi na obecne na jej terenie bagna i torfowiska, o rzadko spotykanych właściwościach glebowych. Rozległe rozlewiska Biebrzy to rejon zamieszkany przez kilkaset gatunków ptaków – w związku z czym nierzadko staje się również obiektem rozmaitych badań ornitologicznych. Piesze szlaki turystyczne, umożliwiające eksplorację tego nietuzinkowego pod względem przyrodniczym terenu, są przystosowane do możliwości wielu osób i oferują dużo interesujących opcji krajoznawczych. Oto niektóre z nich, które proponujemy w ramach programu firmowej wycieczki:

  • trasa: Osowiec – Fort II Zarzeczny (długość 21,5 km)
  • szlak: Gugny – Barwik (9,5km)
  • Laskowiec – Barwik (36km),
  • węzeł – Tama – Tajenko (20,3 km)
  • Nowy Świat – Polkowo (10,1km)
  • Leśniczówka “Grzędy” – Góra Perewida (7,5km)
  • Uroczysko “Dęby” – “Kapli Dołek” (2,2km)

Jeżeli chcesz pokazać swoim podopiecznym nieco inny świat, wyglądając za perspektywę wysokich biurek z dokumentami, nasza oferta wycieczki firmowej dolinami Kotliny Biebrzańskiej jest właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami jak najszybciej, abyśmy mogli przygotować każdy szczegół wyjazdu i podzielić się z Tobą gotowym już planem!