786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Firmowe warsztaty integracyjne w Belgradzie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaką formę mogłoby przybrać spotkanie integracyjne dla pracowników Twojego zespołu firmowego, które w swoim założeniu ma skoncentrować się teoretycznym omówieniu zagadnienia współdziałania w grupie? To niezwykle istotne pytanie dla team leadera – otwiera ono bowiem pole do dyskusji o pojęciu, jakim jest integracja. Sposobów interpretacji może być wiele – wszystko zależy od inwencji twórczej pracowników Twojej firmowej drużyny. Warsztaty integracyjne w Belgradzie to propozycja skierowana do tych, którzy myślą przyszłościowo o efektywnej pracy nad realizowanymi w danej branży projektami, wymagającymi intensywnego zaangażowania i wypracowania dobrych relacji w grupie. Oferujemy pełen pakiet szkoleń, zawierających zarówno wykłady teoretyczne, jak i ćwiczenia praktyczne, przeznaczone do wykonania w grupach. A to wszystko w otoczeniu widoków niezwykle klimatycznej i intrygującej stolicy Serbii, Belgradu!

Zaplanuj czas na naukę i turystyczną eksplorację

Aby w pełni spożytkować czas, który jest do dyspozycji na warsztatach integracyjnych w Belgradzie, warto przygotować dobry harmonogram całości wyjazdu. Wśród naszych propozycji, mogących nadać mu wyjątkowy kształt, na pewno nie zabraknie wielu atrakcji – mają one na celu urozmaicić pracownikom momenty wykorzystywane na doskonalenie swoich umiejętności miękkich czy też słuchania innych w grupie. Przede wszystkim pragniemy przedstawić Ci panel spotkań i ćwiczeń, który może zostać zrealizowany na warsztatach:

  • psychologia pracy w grupie: mocne i słabe strony każdej jednostki,
  • integracja zawodowa i prywatna: jak wzajemnie na siebie wpływają relacje różnego rodzaju?
  • charakterystyczne typy osobowości w grupie – zadania praktyczne,
  • mądra współpraca w zespole – ćwiczenia umiejętności wzajemnego słuchania swoich wypowiedzi, opinii czy sugestii

Nie zapominamy jednak o interesującym mieście, w którym warsztaty się odbywają! Oto krótki plan zwiedzania jego największych zabytków i korzystania z wielu atrakcji:

  • cerkiew św. Marka i cerkiew św. Sawy – dwie najbardziej znane, historyczne budowle prawosławne w Belgradzie,
  • Kalemegdan – fortyfikacja sięgająca historią do okresu celtyckiego,
  • Skadarlija – dzielnica artystycznej bohemy,
  • dzielnica Zemun – grzane wino i piwo na barkach przycumowanych przy rzece,
  • serbski Parlament,
  • Muzeum Nikoli Tesli

Jeżeli jesteś zainteresowany przedstawioną przez nas ofertą firmowych warsztatów integracyjnych w Belgradzie, serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu z nami! W ramach współpracy stawiamy na pierwszym miejscu profesjonalizm i chęć uzyskania satysfakcjonującego obydwie strony efektu końcowego.