786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Sylwester – jak zorganizować perfekcyjne przyjęcie?

Kiedy chcemy zaprosić gości na naszego sylwestra, zazwyczaj dużo wcześniej szukamy propozycji ciekawych zabaw, przepisów na dobre potrawy, czy dekoracje. Dziś podpowiemy Ci, jak szybko i bez wysiłku zorganizować naprawdę perfekcyjne przyjęcie sylwestrowe i do tego nie wydać na to majątku.

Sylwester – od czego zacząć przygotowania?

Najlepiej zacząć od napisania listy osób, które mamy ochotę zaprosić. Później powiadommy ich o imprezie i poprośmy, by w miarę możliwości określili się, czy na pewno przyjdą. Dzięki temu będziemy wiedzieli, ile miejsc i jedzenia przygotować. Następny krok to zaplanowanie zabaw i scenografii. Z tym nie będzie problemu, bo poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji.

Perfekcyjna scenografia sylwestrowa

Najlepszym rozwiązaniem będzie określenie, jaki charakter ma mieć ta impreza. Jeżeli zaplanujemy party tematyczne, na przykład w stylu dzikiego zachodu, czy PRL będziemy musieli zadbać o rekwizyty i dekoracje związane z tą kategorią. W przypadku zwykłej, sylwestrowej domówki na pewno pojawią się na niej:

  • balony i girlandy,
  • świece,
  • kolorowe parasolki do drinków,
  • brokatowe dekoracje,

Zabawy na perfekcyjne przyjęcie sylwestrowej

  1. Quiz wiedzy – daj każdemu kartkę i coś do pisania. Poproś o zanotowanie kilku prawdziwych i fałszywych informacji o sobie i wymianę kartkami z towarzyszem bądź wybraną przez siebie osobą. Teraz sprawdźcie, jak dobrze się znacie, zgadując, co jest prawdą, a co nie.
  2. Przebieranki – możecie się przebrać w wybrane postacie z filmów, czy bajek i nakręcić krótkie filmiki z podziałem na role.
  3. Sesja zdjęciowa – idealna pamiątka po udane imprezie sylwestrowe.

Dzięki naszym pomysłom zabawa będzie udana i na pewno szybko się nie znudzicie. Jeżeli jednak już wszystko Was znuży, zawsze możecie obejrzeć jakieś filmy lub nawet zorganizować wieczór filmowy – na przykład horror party. Pamiętaj również o dobrych przekąskach dla gości, które można zjeść „w biegu”. Jeżeli event ma potrwać do białego rana, kilka ciepłych potraw będzie na miejscu.