786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Event w Studiu Transcolor w Szeligach

Znalezienie odpowiedniego miejsca na imprezę nie zawsze jest proste. Każda interesująca lokacja jest na wagę złota. Jednak jeśli szukamy efektownego miejsca, warto zapoznać się na przykład z warszawskim Studiem Transcolor położonym na ulicy Szeligowskiej.

 Co można zorganizować w Studiu Transcolor?

 Studio Transcolor najczęściej zajmuje się produkcją reklam i programów telewizyjnych. To także odpowiednie miejsce na sesje zdjęciowe. Jednak w halach studia można zorganizować również eleganckie gale, koncerty, konferencje, szkolenia czy uroczyste prezentacje nowych produktów.

 Dlaczego Studio Transcolor to dobre miejsce na event?

 Studio Transcolor oferuje dwie duże hale o powierzchni kolejno 1500 i 1100 metrów kwadratowych. Zmieści się tu nawet 1400 osób, a wysokie pomieszczenia mogą pomieścić również obszerną scenografię. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wytrzymałość podłóg, po których można wjechać najcięższymi samochodami. Znaleźć tu można również bardzo ładnie wyposażoną kawiarnię, a parking pomieści od 100 do 140 samochodów. W miejscu tym, słynącym również z profesjonalnej obsługi świateł, Twój event zostanie odebrany jako zjawiskowy i wysoce efektowny.

 Planujesz organizację eventu w Warszawie?

 Skontaktuj się z nami! Oferta naszej agencji jest bardzo atrakcyjna. Zrobimy wszystko, by zorganizować dla Ciebie i Twoich gości event na najwyższym poziomie. Trudnimy się w tym fachu od lat i jesteśmy w stanie zorganizować każdą planowaną przez Ciebie imprezę. Gwarantujemy wysoki profesjonalizm i obsługę o najwyższych standardach. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami już dziś – zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.